Zapytanie ofertowe • Hurtownia opakowań GdańskZapytanie ofertowe

Wybierz produkty, który Cię interesują, a my błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Rozumiem że, podane przeze mnie dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest RAJPAK S.C. ul. Warszawska 30 83-000 Roszkowo. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RAJPAK S.C. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wróć
Dziękujemy za złożenie zapytania. Wkrótce się skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
CENA
Rabaty dla stałych klientów
BŁYSKAWICZNE ODPOWIEDZI
Napisz do nas na livechat
JAKOŚĆ
Zawsze najwyższa
SZYBKA REALIZACJA
Wysyłka kurierem w 24h